145 грн
Є в наявності

AQUAYER АльгоШок - засіб проти зелених нитчастих водоростей та цвітіння води, розроблений Сергієм Єрмолаєвим. AQUAYER АльгоШок діє на ті водорості в акваріумі, проти яких AQUAYER Альгіцид + СО2 слабко ефективний. Ці два альгіциди мають різний механізм впливу на водорості. Якщо Альгіцид+СО2 ефективніший проти червоних водоростей (чорна борода, оленячий ріг) та ксенококусу, то дія АльгоШока більше сфокусована на зелених ниткових водоростях та цвітіння води (зелена вода).

Як працює AQUAYER АльгоШок? Багатьом відомо, що у боротьбі з нитчастими водоростями допомагає перекис водню, проте її дія короткочасна. AQUAYER АльгоШок містить перекис, а також інший альгіцид – QAC. Ефективність цих двох альгіцидів особливо висока при спільній дії. Перекис водню окислює клітини водоростей, послаблюючи їх, що забезпечує легке проникнення QAC у клітину водоростей. Перекис має швидку дію і працює протягом кількох годин. QAC забезпечує тривалу дію і працює до тих пір, поки не піде з води з підмінами.

Застосування

8 мл на 50 літрів на день. Вносити протягом трьох днів. При великій кількості водоростей можна провести інтенсивну обробку з дозуванням 12 мл на 50 літрів на день протягом трьох днів. Якщо нитчасті водорості зосереджені на маленькій ділянці, наприклад, у вигляді пучка, тоді практичніше провести локальну обробку засобом, використовуючи шприц.
Після обробки акваріума із зеленою водою (цвітіння води) рекомендується осадити водорості, що знебарвилися, за допомогою AQUAYER Кристал.
На форумі Сергія Єрмолаєва Ви можете отримати вичерпні відповіді на Ваші питання щодо застосування АльгоШока.
Препарат сильної дії та існує ймовірність пошкодження деяких видів рослин. Якщо в перший день використання якісь цінні види рослин негативно відреагували, зупиніть внесення препарату. Склад: перекис водню, QAC Об'єм: 250 мл /p>

Термін та умови зберігання:
3 роки при температурі не вище 30 °С

Запобіжні заходи:
Берегти від дітей. Не приймати внутрішньо. Містить перекис. Уникати потрапляння на шкіру та слизову оболонку очей. При попаданні на слизову оболонку очей або промити шкіру великою кількістю води.